World of Tanks’te ekonomi

       World of Tanks’te ekonomi  bir çoğumuzun muzdarip olduğu bir konudur aslında baştan söyleyeyim vereceğim püf noktalarla para kazanmanız biraz daha kolay olacak ancak çok emek harcamanız gerekecek.

 

Öncelikle konuyu iki başlık altında inceleyelim.

  •  Premium hesap ve Premium tanklarla para kasmak
  •  Teknoloji ağacından araştırarak satın alabileceğimiz tanklarla para kasmak

    Premium Tanklarla Para Kasmak 

Daha çok maddi durumu orta seviyelerde olan insanlar için önerebileceğim bi yöntemdir. Eğer oyundan zevk alıyorsanız ve bolca vakit geçiriyorsanız premium tank almaktan kesinlikle çekinmeyin. Premium tankların sadece para avantajı yoktur aynı zamanda aynı sınıf ve ülkeye ait başka aracın mürettebatını daha hızlı eğitir ve  savaş başına serbest deneyimi daha fazla veririr. Yalnız sizi bi konuda uyarmam gerek her ne kadar da premium tank olsalar da savaş alanında diğer tanklardan üstün yanları yoktur. Kendisiyle aynı seviye tanklarla sınıfına göre hemen hemen aynı özelliklere sahiptir ve savaş başına ne kadar para kazandıracağı sizin o savaştaki performansınıza bağlı. Size önereceğim premium tanklara gelince: Diğer premium tanklara göre Tier 8 ağır tank olarak Alman Löve, Amerikan T34 tanklarını önerebilirim. Medium ya da orta sınıf tank için ise Amerikan T26e4 Super Pershing tankını önerebilirim

Bütçesi daha uygun tankları karşılayabilecekler için ise tier 7 premium tankları öneririm. Siz yine de  https://eu.wargaming.net/shop/wot/vehicles/ sitesinden sizin oynayış tarzınıza en uygun premium tankı tercih edin. Zira performansınız ne kadar yüksekse o kadar çok para kasarsınız.

Teknoloji ağacından araştırarak satın alabileceğimiz tanklarla para kasmak  

İş burada biraz daha karmaşık bir hale geliyor zira bazı savaşlara para kazanayım deyip girerek zararla çıkma ihtimaliniz de var. Öncelikle Tİer 8 Tanklarla premium hesap olmadan para kazanmayı unutun gün içinde yaptığınız savaşların ortalamasını alınca ya amorti ettiğini ya da zarar ettiğinizi görebilirsiniz. Para kasmak için bize gereken tanklar Tier 5 ile Tier 7 bandında bulunan tanklardır. Tekrar tekrar söylememde fayda var her durumda sizin oyun içindeki performansınız büyük önem arz ediyor aldığınız tankın tipine göre en iyi savaş stratejinizi seçin ve ona göre oynayın, tez canlı olmayın sabırlı ve düşünerek oynayın eminim meyvelerini alacaksınız. Size para kasmak için önerebileceğim tankalr ise şunlardır: Rus Tier 5 Kv-1 Tier 6 Kv-2 Amerkan: Tier 5 T49 Tier 6 M18 Hellcat tanklarıdır.

Unutmayın bunlar benim tavsiye ettiğim tanklardır siz kendi savaş stilinize uygun taklarla daha iyi işler çıkarıp daha iyi paralar kazanabilirsini

Komutanlar ! Savaş alanında başarılar dilerim.

 

konu hakkında düşünce ve fikirleriniz aklınızda kalan soruları lütfen yorumda bize belirtin.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir