Ps4 split-screen araba yarışı oyunları

  • Gran Turismo Sport 

  Gerçekçi bir araba yarışı olan Gran Turismo Sport , oynayanlar için geniş bir araba seçeneği sunuyor . Arkadaşlarınızla yarışırken zevk alacağınız kesin .

  • Rocket League

  Oynaması oldukça eğlenceli olan oyuncuların araba ile çokça farklı hareket edebildiği ve yüksek hızın hiç düşmediği bir oyun oturup siniri stresi arkadaşınızla beraber split-screen bir şekilde oynayıp atabileceğiniz bir oyun.

  • Need For Speed

Oyunculara araba modifikasyonu açısından bolca seçenek sunun Need For Speed serisinin aynı isimli oyunu gerçekçi oynanış ve zevkli bir yarış deneyimi sunuyor.

  • Blur

  Sunduğu eğlenceli oyun modları ve zevkli oynanışı ile Blur split-screen oyunların arasında en önemli yerlerde.Oyun içinde farklı tarzlarda araba seçeneği sunan Blur hiç kuşkusuz araba yarışları arasında en eğlenceli oyunlardan birisi.

  • Asetto Corsa

En iyi simülasyon oyunlar arasında olan ve araba yarışı konusunda gerçekçi bir oyun tecrübesi veren Asetto Corsa arkadaşlarınızla pistte yarışmaktan zevk alacağınız bir oyun.

Bu yazımızda daha çok popüler olan split-screen oynanabilir araba yarışlarını listeledik fakat daha bir çok split-screen arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyun var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir